درباره هوش مصنوعی کنجکاو هستید؟ این درس را با یادگیری ماشین شروع کنید (چیزی که هست، چیزی که نیست و تمام آنچه روزمره با آن سر و کار داریم)

christian-heilmannکریستین هیلمان، توسعه‌دهنده محصولات و مدرس اصلی این دوره آموزشی است. او تمام آنچه لازم است درباره Machine Learning بدانید توضیح می‌دهد. از نحوه استفاده همه ما از آن تا جایی که در حال رفتن به سوی آن هستیم.

در این درس، شما با انواع و اقسام وسایلی که برای پردازش ماشین‌ها در داده‌ها و یافتن الگوها استفاده می‌شود، آشنا می‌شود. همچنین مفهوم اثرگذاری هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی را بر آسان‌تر کردن زندگی‌مان خواهید فهمید.

هدف دورههدف دوره:

با تمرکز بر چگونگی یادگیری ماشینی می‌توانید واسطه‌ای انسانی را نیرو بخشیده و تعامل خود را با فناوری تسهیل کنیم. چهار محور اصلی این درس شامل موارد زیر است:

  • افسانه ها ، قابلیت ها و محدودیت های یادگیری ماشین
  • ابزارهایی برای یادگیری ماشین در محصولات شما
  • کاربردهای دیداری و صوتی برای یادگیری ماشین
  • ملاحظات اخلاقی برای همه

صرف نظر از اینکه شما یک توسعه‌دهنده هستید که می خواهید یادگیری ماشین را در کار خود بگنجانید یا فقط در مورد هوش مصنوعی کنجکاو هستید، این کلاس، یک نگاه اجمالی را از پشت صحنه هوش مصنوعی به شما می‌دهد.

پس از گذراندن این دوره، درک کاملی از نحوه تعامل همه ما با هوش مصنوعی و چگونگی کنترل آن برای ایجاد مکان بهتر در دنیا خواهید داشت.

ثبت نام دورهثبت نام در دوره آموزشی هوش مصنوعی

این دوره آموزشی به چه زبانی ارائه می‌شود؟

سامانه یادگیری دانشگاهیان، نسبت به ترجمه و دوبله این دوره به زبان فارسی اقدام کرده است. همچنین، سایت‌های مرتبط و محتوای آموزشی تکمیلی علاوه بر تدریس آقای هیلمان، در محتوای هر جلسه گنجانده شده است.

هزینه دورههزینه ثبت نام در دوره چه مقدار است؟

ثبت نام در این دوره به صورت آزاد 2.000.000 ریال و برای اعضای سازمان بین المللی دانشگاهیان 1.000.000 ریال است.

ثبت نام از چه طریقی امکانپذیر است؟

با کلیک بر روی لینک روبه رو به صورت  آنلاین ثبت نام نمایید:

نظرات

متوسط امتیازات

0
200,000 تومان 100,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0