پاورپوینتآموزش پاورپوینت حرفه‌ای یکی از دوره‌های آموزشی پرطرفدار میان مدیران، دانشجویان و کارشناسان سازمانی است. در این دوره آموزشی، نکاتی از پاورپوینت به صورت اصولی و تخصصی ارائه شده است تا از این نرم‌افزار به بهترین وجه ممکن استفاده کنید.

اگر فقط از قالب‌های پیش فرض پاورپوینت استفاده می‌کنید، سخت در اشتباهید! قالب‌هایی که نه تنها کاملاً تکراری به نظر می‌رسند، بلکه هیچ قابلیت نمایش خاصی نیز ندارند.

با توجه به قابلیت‌های فراوان این نرم‌افزار مجموعه مایکروسافت، می‌توانید فایل‌های ارائه خود را کاملاٌ منحصر به فرد کنید؛ در این صورت، نتایج پژوهش شما در عرصه‌های علمی (نظیر دفاع از پایان‌نامه و رساله) و همچنین در موقعیت‌های حرفه‌ای (نظیر جلسات، مذاکرات و …) می‌توانید قدرت خود را به واسطه یک فایل ارائه متمایز به رخ دیگران بکشید.

پاورپوینت کارکردهای بسیار وسیعی دارد، بسیار فراتر از ساخت یک فایل ارائه: از طراحی برای اینستاگرام تا ساخت کلیپ و تیزر و ایجاد نمودارهای گوناگون.

ویژگی‌های دوره آموزش پاورپوینت

ویدئوهای آموزشی کوتاه و کاربردی

برخلاف بسیاری از دوره‌های آموزشی آنلاین که مباحث کوتاه را طی مدت ده‌ها ساعت درس می‌دهند! ویدئوهای این دوره آموزشی با زمان بسیاری کوتاه و متمرکز بر نکات کاربردی است.

جزوه آموزشی هر جلسه

حین پخش ویدئوهای آموزشی، نیازی به نکته‌برداری نیست. تمامی نکات (شامل شیوه دسترسی به هر ابزار، تنظیمات آن و …) در جزوه آموزشی هر جلسه درج شده و می‌توانید نسبت به دانلود آن اقدام نمایید.

نمونه جزوه

فایل‌های مکمل آموزشی

برای آسان‌تر شدن کار شما و حرفه‌ای‌تر شدن ارائه‌هایتان، فایل‌های مکمل آموزشی در جلسات قرار داده شده است؛ فهرست این فایل‌ها به شرح زیر است:

  • نمونه 40 بسم الله الرحمن الرحیم بدون بکگراند (فایل png) جهت درج در پاورپوینت
  • بسم الله الرحمن الرحیمبیش از 50 فایل پاورپوینت شامل المان‌های گرافیکی خاص برای استفاده در ارائه‌های خودتان
  • قالب پاورپوینتبیش از 30 فایل پاورپوینت شامل قالب کامل یک ارائه

پرسش‌های متداولپرسش‌های متداول دوره آموزش پاورپوینت

این دوره ویژه چه کسانی است؟

دانشجویان تمام مقاطع تحصیلی (کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری)، اعضای هیات علمی، مدیران، تحلیلگران داده، مهندسان، طراحان و پژوهشگران برای ارائه نتایج کار خود نیاز به پاورپوینت دارند. از این رو، این دوره آموزشی برای این مخاطبان اهمیت ویژه‌ای دارد.

هزینه دورههزینه شرکت در این دوره چه میزان است؟

ثبت نام ویژه دانشجویان عضو سازمان بین المللی دانشگاهیان 90 هزار تومان و سایر متقاضیان 200 هزار تومان است.

ثبت نام دورهبا کلیک بر روی لینک روبه رو به صورت  آنلاین ثبت نام نمایید:[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات

متوسط امتیازات

0
200,000 تومان 90,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0