دوره آموزشی هنر مذاکره (The Art of Negotioate) توسط Chris Voss  مذاکره کننده، نویسنده و مدرس دانشگاه جرج تاون (Georgetown) ارائه شده است.

محتوای دوره محتوای آموزشی هنر مذاکره (The Art of Negotioate)

جلسه 1: همدلی تاکتیکی

با مربی جدید خود ملاقات کنید: کریس ووس، سرتیم مذاکره‌کننده آدم‌ربایی بین‌المللی معتقد است در حالی که بسیاری اظهار می‌کنند مذاکره یک نبرد است، کریس مذاکره موفقیت‌آمیز و هنر مذاکره را به‌عنوان یک همکاری با ریشه در همدلی می‌بیند.

جلسه 2: انعکاس

انعکاس یکی از تکنیک‌های ساده و در عین حال کارآمد در کارنامه هر مذاکره کننده است. با تکرار ساده، کریس نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید اطلاعات مهم را در یک مذاکره جمع‌آوری کرده و همتای خود را با خیال راحت کنار بگذارید!

جلسه 3: برچسب زدن

بیاموزید که چگونه می‌توانید از برچسب‌ها – مشاهدات کلامی احساسات – برای خنثی کردن احساسات منفی در مذاکره استفاده کنید یا موارد مثبت را تقویت کنید تا نتایج بهتری ایجاد کنید.

جلسه 4: تمرین انعکاس و برچسب زدن

چگونه مکالمه در مورد بازی‌های اتاق فرار منجر به بینش عمیق شخصیت می‌شود؟ کریس چگونه با استفاده از دو روش اصلی مذاکره نشان می‌دهد: انعکاس و برچسب زدن.

جلسه 5: تسلط بر نحوه بیان

نحوه گفتن چیزی در حین مذاکره به‌اندازه کلماتی که انتخاب می‌کنید مهم است. کریس به بررسی چگونگی استفاده از لحن و دلهره به نفع خود می‌پردازد و نکات برتر وی برای ارتباط آنلاین را به اشتراک می‌گذارد.

جلسه 6: مطالعه موردی: سرقت از بانک منهتن را تعقیب کنید

در سال 1993، دو مرد سه کارمند را در یک بانک Chase Manhattan در بروکلین گروگان گرفتند. در این جلسه، تکنیک‌های کریس در عمل را می‌شنوید، زیرا او برای اولین بار تماس‌های تلفنی وی با آدم ربایان ضبط می‌شود.

جلسه 7: زبان بدن و الگوهای گفتاری

چگونگی رفتار مردم و چگونگی گفتن اوضاع می‌تواند در مذاکره بسیار بی‌نشانه‌تر از آنچه می‌گویند باشد. این درس در مورد نگاه به فراتر از سطح و تمایز حقیقت از داستان است.

جلسه 8: ایجاد توهم کنترل

چه کسی کنترل بیشتری در مذاکره دارد: کسی که صحبت می‌کند یا کسی که گوش می‌دهد؟ کریس به شما امکان می‌دهد تا در مذاکره موفقیت را به‌دست آورید و توضیح می‌دهد که چگونه می‌توانید قدرت پویا را به نفع خود تغییر دهید.

جلسه 9: تمرین مذاکره با نوجوان

کریس نقش پدری را بازی می‌کند که دختر نوجوانش می‌خواهد آخر هفته را با دوستش در خانه تعطیلات والدینش بگذراند. او به دوستش اعتماد نمی‌کند. کریس تکنیک‌هایی را برای گرفتن دختر خود در کنارش نشان می‌دهد.

جلسه 10: حسابرسی اتهامات

با شروع مذاکره، اغلب احساسات زیادی در اتاق وجود دارد. کریس به شما می‌آموزد که چگونه از حسابرسی اتهامات به عنوان ابزاری برای شناسایی این احساسات و تبدیل شرایط منفی به مثبت استفاده کنید.

جلسه 11: ارزش “نه”

بیشتر مردم فکر می‌کنند مهمترین کلمه مذاکره “بله” است. درواقع خلاف این موضوع صحت دارد. کریس به شما می‌گوید که چرا “نه” می‌تواند کلید محوری باشد که شما را به نتیجه دلخواه خود می‌رساند.

جلسه 12: تمرین مذاکره: رقابت

سخت‌ترین کار برای سازش در مذاکره، نظرات مخالف است. کریس به شما نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید برنامه‌های رقابتی را کنترل کنید بدون اینکه طرف مقابل را برانید.

جلسه 13: واقعیت انعطاف‌پذیری

بسته به نحوه طرح پرونده شما، مذاکره می‌تواند موفقیت یا شکست بخورد. کریس شما را با دیدن هنر ظریف و چشم‌انداز و چگونگی درک محرک‌های اصلی عاطفی همتای خود به منظور ایجاد یک قضیه قانع کننده دنبال می‌کند.

جلسه 14: معامله

یک تعامل سخت به اتخاذ یک دیدگاه یک سویه نگر نیست. کریس به شما می‌آموزد که چگونه با مهارت، دیپلماسی و تاکتیک چانه بزنید.

جلسه 15: تمرین مذاکره: حقوق و دستمزد

کریس نشان می‌دهد که چگونه مذاکره مؤثر برای افزایش دستمزد انجام شود. بیاموزید که چرا او مکالمه را روی پول متمرکز نمی‌کند.

جلسه 16: قوهای سیاه

قوها سیاه بخشی از اطلاعات در حال تغییر بازی هستند که شما هنگام ورود به مذاکره نمی‌دانید. کریس شما را درگیر پرونده FBI می‌کند که کشف یک قوی سیاه منجر به دستیابی به موفقیت شد.

جلسه 17: تمرین مذاکره: “60 ثانیه یا او می میرد!”

یک سارق مسلح بانک در یک بانک با یک گروگان زن پنهان می‌شود. او دو گزینه پیش رو قرار می‌دهد: یک ماشین در 60 ثانیه یا مرگ زن! تماشا کنید که کریس با این مذاکره پرتنش چگونه برخورد می‌کند که یک حرکت اشتباه می‌تواند به نتیجه‌ای مرگبار منجر شود.

جلسه 18: قدرت مذاکره

انگیزه کریس برای آموزش مذاکرات کاملاً شخصی است. دریابید که چرا کریس معتقد است مذاکره ابزاری قدرتمند است که می‌تواند زندگی شما را دگرگون کند.

Chris Vossپرسش‌های متداول

تعداد جلسات و مدت دوره هنر مذاکره چه میزان است؟

این دوره در قالب 18 جلسه و با طول زمانی 3 ساعت و 4 دقیقه ارائه شده است.

ویدئوهای این دوره به چه صورت است؟

ویدئوها به زبان اصلی (انگلیسی) و بدون زیرنویس هستند. به همین خاطر، جهت استفاده از این دوره لازم است که در حد مقدماتی تا متوسط، مهارت شنیداری زبان انگلیسی را داشته باشید.

هزینه شرکت در این دوره چه میزان است؟

هزینه دوره

هزینه شرکت به صورت آزاد 90 هزار تومان و برای اعضای سازمان بین‌المللی دانشگاهیان 40 هزار تومان است.

 

register

با کلیک بر روی لینک زیر به صورت آنلاین ثبت نام نمایید:

 

نظرات

متوسط امتیازات

0
90,000 تومان 40,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0