نقل‌قول‌ انگلیسی(English quotes)

quotes/نقل‌قول‌

نقل قول‌‌های انگلیسی

نقل‌قول‌های معروف به زبان انگلیسی

برخی از نقل‌قول‌ ها به جزئی از محاوره انگلیسی تبدیل شده‌اند و همه انگلیسی‌زبان‌ها با آن‌ها آشنایی دارند. بهتر است شما نیز با برخی از این نقل‌قول‌ها آشنا شوید چون ممکن است در گفتگوهای روزمره و حتی به‌صورت غیرمستقیم بیان شوند. گویندگان این نقل‌قول‌ها، اغلب سخنوران بزرگ انگلیسی‌ مانند دانشمندان، سیاستمداران یا نویسندگان هستند. برای گسترش دانش خود درمورد فرهنگ کشورهای انگلیسی‌زبان، می‌توانید درخصوص زندگی این افراد مطالعه بیشتری داشته باشید.

 

مشاهده لیست معروفترین نقل‌قول‌های انگلیسی

 

نقل‌قول‌‌ها در مورد زبان انگلیسی

پیش از شما افراد بسیاری زبان انگلیسی را آموخته‌اند و برخی از آن‌ها سخنان جالبی در این مورد داشته‌اند. مطالعه حرف‌ها و سخنان این افراد درخصوص زبان انگلیسی و زبان‌آموزی می‌تواند بسیار جالب باشد. اگرچه ممکن است اشخاص انگلیسی‌زبان آشنایی زیادی با این نقل‌قول‌ها نداشته باشند، اما مطالعه آ‌نها برای زبان‌آموزان خالی از لطف نیست. دانستن حداقل یک نقل‌قول‌ زیبا راجع‎‌به زبان انگلیسی وجهه شما را بهبود می‌دهد.

 

مشاهده لیست نقل‌قول‌های معروف درمورد زبان انگلیسی

 

نقل‌قول‌های انگیزشی برای زبان‌آموزان

هیچ چیز به‌اندازه یک نقل‌قول پرمعنا یا هیجان‌انگیز گیرا، آدم را برای مطالعه و یادگیری بیشتر ترغیب نمی‌کند. حتما برای شما هم پیش‌آمده که گاهی در فرآیند یادگیری زبان دچار مشکل شوید و تاحدی انگیزه خود را برای ادامه یادگیری از دست بدهید. دراین‌گونه مواقع، این‌که بدانید دیگران هم درچنین شرایطی قرار گرفته‌اند و درجهت بهبود خود تلاش کرده‌اند، می‌تواند بسیار انگیزه‌بخش باشد. پیشنهاد می‌کنیم که نقل‌قول یا نقل‌قول‌هایی را که چنین تاثیر مثبتی برشما دارند پیدا کنید و آن‌ها را نزدیک میز مطالعه خود قرار دهید. بدین شکل هر وقت‌که احساس ناامیدی کردید، سر خود را بالا می‌آورید و با نگاه کردن به آن نقل‌قول روحیه خود را بازمی‌یابید.

 

مشاهده لیست نقل‌قول‌های الهام‌بخش برای زبان‌آموزان

دیدگاهتان را بنویسید